• شرکت توسعه گردشگری شهرآیین وابسته به بانک شهر
 • بانک شهر

  درمانگاه سبز شهر

  درمانگاه سبز شهر که به عنوان معاونت درمان سلامت شرکت شهرآیین میباشد،فعالیت خود را ازشهریور 1396 آغاز نموده است .این مرکز درمانی با مدرنترین امکانات و تجهیزات روزآمد ،در زیربنای 2200 متر مربع مشغول خدمات رسانی به مردم و ارگان ها و سازمان های مختلف در زمینه های درمانی ،پایش سلامت و چکاپ ادواری و همچنین معاینات بدو استخدام و کمیسیون های پزشکی میباشد.

  ماموریت و اهداف فعالیت درمانگاه سبز شهر:
  استراتـژی: حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری نیروی انسانی بانک بعنوان سرمایه اصلی آن و جلوگیری از اتلاف سرمایه گذاری بانک در حوزه منابع انسانی .
  ارائه خدمات پایش سلامت کارکنان مطابق پروتکل های درخواستی بانک باکیفیت مطلوب و تامین دسترسی بانک با حفظ محرمانگی اطلاعات کارکنان .
  خدمات پشتیبانی پزشکی شامل: معاینات بدو استخدام و کمسیون های پزشکی (بررسی معذوریتهای پزشکی و اظهار نظر پزشکی و بررسی اسناد هزینه های پزشکی کارکنان).
  ارائه خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی متنوع و مورد نیاز با کیفیت مطلوب .

  بخش های درمانگاه سبز شهر :
  این درمانگاه شامل بخش اورژانس و کلینیک های تخصصی شامل : داخلی ، گوارش ، ENT ، پوست و مو ، قلب و عروق ، نورولوژی ، زنان ، تغذیه ، اورولوژی ، انجام جراحی های سرپایی ، تزریق ژل و بوتاکس ، برداشت خال ، بخش های فیزیوتراپی ، آزمایشگاه و داروخانه ، اسپیرومتری ، بینایی سنجی ، نوار قلب و تست ورزش ، اکو کاردیوگرافی ، نوار عصب و عضله میباشد.

  طرف های قرداد با مرکز درمانی درمانگاه سبز :
  درمانگاه سبز شهر با 27 مجوز تخصصی درمانی با بیمه های پایه تامین اجتماعی ،خدمات درمانی و نیروهای مسلح و نیز 15 بیمه تکمیلی طرف قرداد است .

  پزشکان مجرب :
  فضا سازی های متناسب و استاندارد ،پزشکان صاحب نام و مجرب وپرسنل اموزش دیده ،این درمانگاه را به یک مرکز درمانی خاص با امکانات گسترده در جهت خدمت رسانی با کیفیت بالا برای مراجعین تبدیل نموده است .
  این درمانگاه در منطقه سیزده یکی از قدیمی ترین مناطق تهران واقع شده است تا بتواند از این طریق به سلامت شهروندان کمک نماید و باعث ارتقا سطح کیفی شهروندان در حوزه سلامت در این منطقه گردد.

  آدرس درمانگاه:
  خیابان انقلاب ، روبروی پیچ شمیران ،انتهای خیابان نورمحمدی ، درمانگاه سبز شهر
  کدپستی : 1147754413 (21)98+
  تلفن : 77524031 (21)98+
  نمابر : 77641328 (21)98+  درمانگاه سبز شهر