homepage

خدمات درمانی 

ارائه دهنده انواع خدمات درمانی شامل بخش اورژانس و کلینیک های تخصصی داخلی ، گوارش ، ENT ، پوست و مو ، قلب و عروق ، نورولوژی ، زنان ، تغذیه ، اورولوژی و...

رزرو پرواز و هتل

رزرو تمامی پروازها و هتل ها اعم از داخلی و خارجی

شرکت توسعه گردشگری شهر آیین

استراتژی شرکت توسعه گردشگری شهر آئین در قالب اساسنامه آن که به تائید سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی کشور نیز رسیده , سرمایه گذاری در رشته های مختلف گردشگری بوده و در سال های گذشته این شرکت در زمینه ارائه خدمات اقامتی در قالب گارانتی هتل و بهره برداری از مجتمع گردشگری و نیز ارائه خدمات صدور بلیط و رزرو هتل بوده و تلاش شده به جذب گردشگران خارجی در قالب قراردادهای بلند مدت و اجرای طرحهای سرمایه گذاری گردشگری نیز اقدام نماید.

درباره ما

از سال

1400

فروشگاه اینترنتی دی جی شهر

تسهیلات آسان و مقرون به صرفه مالی و اعتباری بانک‌شهر، ضمانت اصل بودن کالاهای باکیفیت و امکان مرجوعی کالا تا ۷ روز از اصول خدشه ناپذیر دی‌جی‌شهر می‌باشند که آنها را با افتخار مهیای استفاده کاربران خود نموده‌ایم.

برو به سایت دی جی شهر

درمانگاه جامع سبز شهر

به‌عنوان معاونت درمان و سلامت شرکت شهرآیین، یکی از مجموعه‌های تابعه بانک شهر، فعالیت خود را از شهریور ماه 1396 آغاز نموده‌است.
این مرکز با بیش از 25 مجوز تخصصی کلینیک در زمینه‌های مختلف بهداشت و درمان، از قبیل کلینیک بیماری‌های دهان و دندان، آزمایشگاه، فیزیوتراپی و... با امکانات و تجهیزات روزآمد در زیربنای 2200 مترمربع در منطقه 12 تهران مشغول ارائه خدمات درمانی، پایش سلامت، چکاپ ادواری، معاینات بدو استخدام و کمیسیون‌های پزشکی به عموم مردم، ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف می‌باشد.

رزرو تمامی پروازها اعم از داخلی ، خارجی و تمامی هتل های داخلی و خارجی 

ارائه خدمات مختلف تبلیغاتی
ایده، رسانه، اجرا

 کلینیک بیماری‌های دهان و دندان، آزمایشگاه، فیزیوتراپی

54000

مساحت

188

واحد

500

ظرفیت رستوران

 مجتمع رفاهی شهر

مجتمع رفاهی شهر در ایزدشهر مازندران به مالکیت بانک شهر در سال ۱۳۹۵ افتتاح گردید و از برترین ویژگی‌های مجموعه علاوه بر معماری مدرن آن می‌توان به دسترسی آسان به ساحل زیبای خزر و نزدیکی به مراکز خرید (بازار بزرگ رویان و .....) و جاذبه‌هایی همچون پارک جنگلی نور، جنگل کشپل اشاره نمودکه توجه اکثر مسافران را به خود جلب می نماید.

بیشتر بخوانید